Žaidimas "Slibino figūros"

 • Kraunamos nuotraukos
  1389
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Žaidimo tikslas yra kuo greičiau iš spalvotų figūrų – apskritimų, kvadratų, stačiakampių ir trikampių – sudėti kortelėje nupieštą paveikslėlį.

 • Žaidimas "Slibino figūros"

   Žaidimo aprašymas:

  Žaidimas skirtas pažinti spalvas ir formas.

   

  Žaidimo tikslas yra kuo greičiau iš spalvotų figūrų – apskritimų, kvadratų, stačiakampių ir trikampių – sudėti kortelėje nupieštą paveikslėlį. Daugiausia taškų pelnys tas, kuris užduotį atliks greičiausiai. Žaidėjas, pirmasis sudėjęs paveikslėlį, čiumpa aukso medalį (su numeriu 1), antrasis – sidabro (su numeriu 2), trečiasis – bronzos (su numeriu 3). Kai ketvirtasis žaidėjas baigia dėlioti savo paveikslėlį, skiriami taškai.

   

  Pirmasis užduotį atlikęs žaidėjas savo loštuką taškų skaičiavimo lentelėje perkelia per 4 laukelius į priekį, antrasis – per 3 laukelius, trečiasis – per 2 laukelius, ketvirtasis – per 1 laukelį. Laimi tas žaidėjas, kuris pirmasis taškų skaičiavimo lentelėje pasiekia 20 numeriu pažymėtą laukelį.

  Užduotys pagal sudėtingumą suskirstytos į kelis lygius, todėl žaidimą pamėgs ir maži, ir dideli.

  Dėmesio! Medaliuose yra skylutės, per kurias galima perverti virvutes arba juosteles, ir medalius naudoti su šiuo žaidimu nesusijusioje veikloje.

   

  Rinkinį sudaro:
  - taškų skaičiavimo lentelė
  - 4 loštukai
  - 45 kortelės
  - 64 figūros
  - 3 medaliai
  - žaidimo taisyklės

   

  Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 4 - 7

  Žaidėjų skaičius: 2-4

  Žaidimo trukmė: 15 min.

 • Prenumeruok ir gauk 10 % nuolaidą

  Sekite mus