STAX Hybrid Techninė pagalba

 • Kraunamos nuotraukos
  1599
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  STAX konstruktoriai yra išskirtiniai tuo, kad šviečia ir skleidžia tematiką atitinkančius garsus. Kaip Jums urzgiantys dinozaurai, miauksiantys katinukai ar garsiai signalizuojantys policijos ir ugniagesių autobiliai?!

  Gamintojas
  STAX
 • STAX HYBRID TECHNINĖS PAGALBOS AUTOMOBILIS

  Vos pajudinę šį automobilį, išgirsite variklio garsą, bei pamatysite žybsinčias šviesas.

  Konstruktoriaus STAX detalės gali būti naudojamos kaip atskiras žaislas arba kaip LEGO® papildymas, kas suteikia vaikams dar daugiau kūrybiškumo.

  Į rinkinį įeina:

  • 6 STAX detalės
  • 75 paprastos detalės
  • baterija CR2032

  Rekomenduojamas amžius 6+

  Dėžutės dydis: 210x210x40 mm

  Netinka vaikams jaunesniems nei 3 metai!

  Visi konstruktoriaus elementai yra įrengti su šviesos diodu ir turi tris foninio apšvietimo režimus: nuolatinį apšvietimą, mirgėjimą ir lėtą įjungimą-išjungimą. Šviečiančios STAX detalės paverčia LEGO® konstruktorius tikrais meno objektais, kuriuose dega namai, automobiliai gali mirksėti, o švyturiai yra aprūpinti žibintais. Detalės yra visiškai saugios ir joms nereikia baterijų. STAX elementai maitinami iš akumuliatoriaus bazės, kuri vienu metu gali įkrauti šimtus elementų. Bazinė baterija įkraunama per USB kabelį iš bet kurio energijos šaltinio: išmaniojo telefono įkroviklio, išorinės baterijos ar nešiojamojo kompiuterio.

  Toks žaislas padės ugdyti vaiko smulkiosios motorikos įgūdžius, vaizduotę ir logiką. Šis nuostabus rinkinys suteiks daug teigiamų emocijų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

 • Prenumeruok ir gauk 10 % nuolaidą

  Sekite mus