Loginis žaidimas "Say Cheese"

 • Kraunamos nuotraukos
  1810
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   Loginis žaidimas-galvosūkis puikiai tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems!

 • Loginis žaidimas "Say Cheese"

  Smagių mažų pelių sūrio vakarėlis įsibėgėja. Kiekviena išsirinko sau sūrio gabalėlį ir niekada nenori išlisti, todėl pelės gali judėti aplink lėkštę tik riedėdamos - kartu su sūrio gabalėliais. Padėkite pelytėms su suriu pasukti veiduką į viršų!

  Stalo žaidimas „Say Cheese“! Tai įdomus galvosūkis, kuriame Jus turite perkelti sūrio kaladėles, kol visos pelės bus pasuktos viršun. Be to, kiekvieną iš 50 užduočių reikia atlikti tam tikru judesių skaičiumi. 

  Nuo Kamemberto iki Gruyere. Užduotis nurodo pradinį sūrio kaladėlių išdėstymą, o visos pelės turi būti pasuktos aukštyn uodegomis. Ji taip pat praneša, kiek ėjimų reikia norint išspręsti šią užduotį. Galvosūkio „Say Cheese“ užduočių sudėtingumo lygis palaipsniui keičiasi - kartu su sūrio rūšimi: nuo minkšto (paprasto) iki aštraus (sunkaus). Tuo pačiu metu lėkštėje lieka vis mažiau laisvos vietos ... 

  Pelės mokslas. Išdykusios pelės žaismingai padės jaunesniems moksleiviams ugdyti erdvinį ir loginį mąstymą bei vaizduotę, o sunkesnio lygio užduotys kelia tikrą iššūkį galvosūkių sporto gerbėjams. Jei negalite pakartoti žaidimo kūrėjo rekordo ir sukti sūrio pelių už minimalų judesių skaičių, nurodytą užduotyje, sprendimą (arba jo dalį) galite pamatyti užduočių knygelės pabaigoje. 

  Išradinga idėja ir aukštos kokybės komponentai daro „Cheese Mouse“ galvosūkį nuostabia dovana. 

  Dėžutėje rasite:

  • Žaidimo aikštelės lėkštę;
  • Septynis sūrio gabalėlius (2 didelius ir 5 mažus) su skirtingų spalvų pelėmis;
  • Knygelę, kurioje paaiškintos taisyklės, 50 užduočių ir atsakymų į jas;
  • Krepšį, kuriame žaidimą patogu laikyti ir transportuoti.

  Sūrio vakarėlis gali prasidėti! 

  Amžius: 8+ (Puikiai tinka ir suaugusiems)

 • Prenumeruok ir gauk 10 % nuolaidą

  Sekite mus